Selim GÖKDEMİR
İl Başkanı
  • Düzce İl Başkanlığı

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.dr.mustafa Kamalak Düzcede Aday Tanıtım Programına Katıldı

Saadet Partisi Düzce Teşkilatı Aday Tanıtım Programı Kızılay Düğün Salonunda Yapıldı.

 17 Nisan 2011 , Pazar  23:51
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.dr.mustafa Kamalak Düzcede Aday Tanıtım Programına Katıldı
Bu yazı Teşkilat bölümü'nde 4.17.2011 tarihinde yayınlandı
Saadet Partisi Düzce Teşkilatı Aday Tanıtım Programı kızılay düğün salonunda yapıldı.
Tanıtıma Saadet Partisi genel başkanı Prof.Dr.Mustafa KAMALAK katıldı.Düzce milletvekili adayları Abdullah YALMAN Selim GÖKDEMİR ve Murat AŞIK kamuoyuna tanıtıldı.
 
     Genel Başkan KAMALAK yaptığı konuşmada ; Parlementoya gidecek olan 550 milletvekilinin seçilmesi değil bundan daha önemli olanın türkiyenin gideceği yolu seçmesidir.Türkiye batı kulübüne üye olmak için kapıdamı bekleyecek yoksa İslam birliğini kurmak için mi uğraşacak dedi.
 
    KAMALAK Merhum ERBAKAN hoca Türkiyenin 81 ilinde 957 içesinde bütün beldelerinde ve 36000 köyünde hedefe odaklanmış bir teşkilat kurmuştur diyerek teşkilatımızın ne kadar güçlü olduğunu birkez daha göstereceğiz diye konuştu.
  
     KAMALAK ;İktisat sistemini baştan sona değiştireceklerini söyleyerek tüketen değil üreten ekonomiyi getireceklerini söyledi ve bu ülkede ağır sanayi kurulmalı diyen milli görüşten başka bir parti duydunuzmu dedi.Saadet iktidarında asgari ücretten vergi alınmayacağını belirten Kamalak bir anlamda asgari ücrete %100 zam yapılacağını kaydetti.
 
   İşçiye emekliye memura en az %50 zam vereceklerini ve bu tarihin çok uzakta olmadığını 55 gün kaldığını ve insanımıza 1 oy kadar yakın olduğunu,bize kaynak nedir diye sorarlarsa 1996 da 54 hükümet döneminde verildiğini hatırlattı. Türkiyenin alınterinin birkaç ailenin havuzuna aktığı için bu sıkıntıları iktidara geldiklerinde havuz sistemini kurarak çözeceklerini söyledi.
 
    Eğitim sisteminde 5+3+3 sistemine döneceklerini üniversite harçlarını kaldıracaklarını imamhatiplerin orta kısımlarını açacaklarını kur'an kurslarının önündeki engelleri kaldıracaklarını ilköğretimde Osmanlıcayı seçmeli ders olarak okutacaklarını Saadet iktidarında yeşilkartların çöpe atılacağını ve nufus cüzdanlarımızın aynı zamanda sağlık karnesi olacağını söyledi.
 
 Toplantı sonunda Düzce saadet partisi İl gençlik kolları başkanı Orhan kılıç ve Anadolu gençlik derneği üniversite komisyon başkanı Abdussamet AYDIN Genel başkan Mustafa KAMALAK a birer çiçek sundular.
 

Etiketler :


 
Sayfa yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.